Hakkımızda

Kaliteli hizmet, ekonomik fiyat, profesyonel ekip üçlemesi içerisinde çalışan Malatya Temizlik, bugüne dek binlerce müşteriye temizlik hizmeti vermiştir. Kurulduğumuz günden beri yükselen standartlarımız ve sektör takibimiz neticesinde bir marka haline geldik. Temizlik sektöründe öncü firma olmamızı sağlayan siz değerli müşterilerimize teşekkür ederiz.

Müşteri Talep eder Biz Yapar.
Malatya Temizlik yaptığı tüm temizlik hizmetlerinde kalitesini konuşturur. Temizlik insan ve çevre sağlığıyla direkt ilgili olan bir hizmettir. Bu sebeple yaptığımız işi fazlasıyla ciddiye alıyor ve standartlarımızı sürekli yükseltiyoruz. Gelişen teknolojiye ayak uydurarak ekipman kalitemizi sürekli arttırıyoruz. Personelimizin temizlik konusunda eğitimli ve sertifikalı olmasını sağlıyoruz. Özellikle kullandığımız temizlik ürünleri TSE standartlarında olmakla birlikte, piyasanın en kaliteli ürünleridir. Kullandığımız ürünlerin sağlık için herhangi bir dezavantajı yoktur.

Ekonomik Fiyat
Bu parametremiz bazen yanlış anlaşılabiliyor. En ucuz fiyat garantisi vermiyoruz, hizmetimize karşılık ekonomik fiyatlandırma yapıyoruz. Sigortasız, eğitimsiz ve eski makinelerle hizmet verip fiyatı düşürmek mümkünken biz kaliteli hizmeti de mümkün kılmak adına bunların hiçbirini yapmıyoruz. Personellerimizin hepsi Malatya Temizlik adına sigortalıdır ve herhangi bir aksilikte anlaşma yapılan müşteri sorumlu değildir.

Profesyonel Ekip
Personellerimiz sürekli eğitimden geçen ve çağın standartlarını yakalayan bir ekipten oluşmaktadır. Yeni makine kullanımı, temizlik ürünlerinin yüzeye uygulanması, hangi alana hangi ürünlerin ne kadar kullanılacağı gibi konularda bilgili ve tecrübeye sahip ekibimiz, sizin için en iyi temizliği yapmak adına çalışmaktadır.

Temizlik ve hijyen insan yaşamının en önemli değerlerinden biridir. Malatya Temizlik bu konuda hassasiyet gösteren ve temizlik işlemlerini hem çevre hem de insan sağlığı için zararsız olacak şekilde yürütmektedir. Verdiğimiz tüm hizmetlerde müşteri memnuniyeti yakalamak adına çalışmaktayız. Bireysel veya kurumsal tüm müşterilerimize aynı standartlarda hizmeti vererek, sürekli sektörde adımızdan söz ettirmeye devam edeceğiz.

diyarbakır temizlik şirketleri